Spelschemat för Rikets Änglar 2016

Ursäkta fördröjningen. Här har ni schemat inför morgondagens Rikets Änglar. Upprop är klockan 10:00, var där i tid.

Grupp A

plan 1
10.10 1.1 – 1.2 Sulan Balkan OK Boys-Änglarna Lerum
10.30 1.3 – 1.4 Urban Beach Boys-Calcio Blåvit
10.50 1.2 -1.5 Änglarna Lerum-Radio Blåvitt
11.10 1.3 -1.1 Urban Beach Boys-Sulan Balkan OK Boys
11.30 1.5 -1.4 Radio Blåvitt-Calcio Blåvit
11.50 1.2 -1.3 Änglarna Lerum-Urban Beach Boys
12.10 1.1 – 1.4 Sulan Balkan OK Boys-Calcio Blåvit
12.30 1.3 – 1.5 Urban Beach Boys-Radio Blåvitt
12.50 1.4- 1.2 Calcio Blåvit-Änglarna Lerum
13.10 1.5 – 1.1 Radio Blåvitt-Sulan Balkan OK Boys

 

Grupp B

plan 2
10.10 2.1 – 2.2 C-laget-Supras
10.30 2.3 – 2.4 Snart Glennser Poseidon-Sektion Oslo
10.50 2.2 – 2.5 Supras-Ultras Göteborg
11.10 2.3 – 2.1 Snart Glennser Poseidon-C-laget
11.30 2.5 – 2.4 Ultras Göteborg-Sektion Oslo
11.50 2.3 – 2.2 Snart Glennser Poseidon-Supras
12.10 2.1 – 2.4 C-laget-Sektion Oslo
12.30 2.3 – 2.5 Snart Glennser Poseidon-Ultras Göteborg
12.50 2.4 – 2.2 Sektion Oslo-Supras
13.10 2.1 – 2.5 C-laget-Ultras Göteborg

 

Grupp C

plan 3
10.10 3.1 -3.2 Grus-Anti Plast
10.30 3.3 – 3.4 Brigarden-MHK- Fetare än Loket!
10.50 3.2 – 3.5 Anti Plast-Östra Sitt
11.10 3.3 – 3.1 Brigarden-Grus
11.30 3.5 – 3.4 Östra Sitt-MHK- Fetare än Loket!
11.50 3.2 – 3.3 Anti Plast-Brigarden
12.10 3.1 – 3.4 Grus-MHK- Fetare än Loket!
12.30 3.3 – 3.5 Brigarden-Östra Sitt
12.50 3.4 – 3.2 MHK- Fetare än Loket!-Anti Plast
13.10 3.5 – 3.1 Östra Sitt-Grus

 

Grupp D

plan 4
10.10 4.1 – 4.2 Team David-Vi ska ha kul på vägen
10.30 4.3 – 4.4 Brown Bombers-FyraFem
10.50 4.2 – 4.5 Vi ska ha kul på vägen-Gybbarna
11.10 4.1 – 4.3 Team David-Brown Bombers
11.30 4.4 – 4.5 FyraFem-Gybbarna
11.50 4.3 – 4.2 Brown Bombers-Vi ska ha kul på vägen
12.10 4.1 – 4.4 Team David-FyraFem
12.30 4.5 – 4.3 Gybbarna-Brown Bombers
12.50 4.2 – 4.4 Vi ska ha kul på vägen-FyraFem
13.10 4.1 – 4.5 Team David-Gybbarna

 

Slutspelet börjar klockan 13:50 med final klockan 15:40. Väl mött!

 

 

Share